Головна » Файли » Новини

ПФК "Рось" 2-2" ФК "Атлет"
14.04.2016, 13:10

Голи: О.Стамбуляк, Є. Васюк (аг.), А. Чорний (аг.), В. Хижевський (пен).

Склад команди: Воротар - Андрій Віценко (Владислав Шлапацький 55 хв.) Захисники - Олександр Терлецький, Олександр Макаренко (Дмитро Ручій 65 хв.), Артем Чорний, Кіріл Безкоровайний. Півзахисники - Владислав Адаменко ( Констянтин Самійленко 55 хв), Євген Литвий (Владислав Степченко 58 хв.), Ярослав Харченко, Володимир Хижевський, Євген Васюк, Олександр Стамбуляк.

1 гра в Першості Києва з футболу. Рахунок 2-2. Досить непоганий результат. Турнір відбувається по 2000 р.н. і враховуючи те що в нашій команді в основному грають гравці 2001-2002 р.н. наша команда показала гідну гру.

Початок матчу був за Атлетом, саме київська команда створила перший момент біля воріт Росі, воротар нашої команди небезпечно зіграв біля лінії штрафного майданчика, суддя призначив штрафний. Штарфний відверто не вийшов, м'яч прилетів нашому голкіперу прямо в руки. До закінчення 1 тайми наша команда володіла ініціативою, і першою забила, відзначився Олександр Стамбуляк. Атлет створив всього 3 момента, після подачі з флангу правий півзахисник нашої команди Євген Васюк зрізав м'яч у власні ворота, після подачі наступного кутового Атлета м'яч у власні ворота зрізав Артем Чорний.

У другому таймі команди грали нарівно, а в кінцівкі останньої 20 хвилинки наша команда заволоділа ініціативою, і проявивши характер нам вдалося зрівняти рахунок. Після подачі кутового Артем Чорний класно пробив голової, а захисник Атлета відбив м'яч рукою. Пенальті, До 11 метрової позначки підійшов Володимр Хижевський - і не схибив. 2-2. Матч так і завершився, наша команда здобуває 1 очко в 1 грі Першості Києва з футболу.

Категорія: Новини | Додав: Vitsen24
Переглядів: 407 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0