Головна » 2015 » Листопад » 15 » Опорні півзахисники (3-6)
12:23
Опорні півзахисники (3-6)

Після завершення 1 кола #ДЮФЛКО ми вирішили провести підсумок всіх гравців ФК "Рось"

Отже,ми продовжуєму і сьогодні наша тема - це опорні півзахисники.

Всім відома позиція, опорний півзахисник. Багато людей думають що грати на цій позиції досить легко, та великого обсягу роботи виконувати не потрібно, та що робота опорників залежить тільки віддавати передачі - це не так! Адже бути опорником - це означає роздавати паси партнерам, "ламати" атаки суперника, відпрацьовувати і в захисті і блище до нападу, підстраховувати партнерів на флангах. Це дужа складна позиція, на якій аби хто не грає , адже потрібна не аби яка витримка та фізична сила. Сьогодні я хочу вам розповісти про 4 опорників ФК  "Рось" - Владислав #Адаменко, Владислав #Степченко, Олександра #Макаренка, та  Максима #Пасічника.

 

Владислав Адаменко (Адам) - вже досить давно знаходиться в нашій команді. Має великий зріст,що допомагає йому вигравати більшість верхових дуелей. За 1 коло ДЮФЛКО він зіграв 7 ігор та відзначився голом в останньому турі проти ДЮСШ "Зміна 2"

Владислав Степченко (Степа) - гравець який більш схилений до атаки чим до захисту. Нещодавно його почали випускати в основному складі нашої команди в іграх київської області. Проявивши себе він викликав довіру тренера і може замінити основного із опорних півзахисників в любий момент.

Олександ Макаренко (Макар) - гравець який розпочинає матчі з лави запасних, і майже в кожному матчі виходить на заміну і підслює команду. Володіє чудовим як дальнім так і ближнім ударом. Також має техніку і володіє точним пасом, такщо він добре падсилює гру нашох команди після виходу на заміну.

Максим Пасічник - гравець який також розпочинає матчі з лави запасних та виходить на заміну. Володіє точним,сильним ударом та якісним пасом. Виходячи на заміну добре підсилює гру нашої команди.

Ось така статистика наших 4 кращих опорних півзахисників за 1 коло чемпіонату київської області з футболу.
(3-6)

Переглядів: 125 | Додав: Vitsen24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
footer links
second footer links
Image gallery
contact
Phone: +38 097 069-36-85 Email: vitsen24@ukr.net
CHARLES S. ANDREWS
Біла Церква,вул.Ярмаркова
Location in google Maps