Головна » Статті » Статистика гравців

Статистика гравців ФК "Рось" (2-6)

 

Отже, ми продовжуємо і сьогодні наша тема це - атакуючі півзахисник. Частина 2.

Відомо що завдання півзахисників на футбольному полі не тільки проходити по флангах,робити подачі,забивать голи, але і відпрацьовувати в обороні. На мою думку це позиція є однією із найважчих у футболі (але не найважча).

У нашій команді є багато півзахисників, хтось більщ атакувального плану,хтось більше оборонного, хтось краще грає, а хтось гірше. Сьогодні я розповім,вам про 6 (на мою думку) кращих півзахисників ФК "Рось". Це - Кіріл#Безкоровайний , Іван #Дмитрук , Евген #Литвин , Ярослав#Харченко , Володимр #Хижевський , та Ярослав #Ярмоленко.

Кіріл Безкоровайний - гравець який розпочинає матчі з лави для запасних,але при виході на поле приносить користь своїй команді. Своєю швидкістю він на правому фланзі дуже часто робить проходи,і загострює гру. Але є і погана реалізація моментів 1 на 1, але це не дуже страшно.

Іван Дминтрук - це теж гравець який розпочинає матчі на лаві для запасних,але також при виході на поле приносить користь своїй команді. З ліва на фланзі Іван часто робить подачі та передачі у штрафний майданчик суперника. 

Ярослав Харченко - це основний лівий напівоборонець ФК "Рось".
Зовсім недавно на початку 1 кола,він був 3 претиндентом на вихід на пол на лівий фланг, але все змінила одна гра... Перед матчем з ФК "Каиеняр" наш тренер Руслан Бондар вирішив випустити Ярослава в основному складі,і він не підвів тренера і використав свій шанс. У цьому матчі він забив 2 голи. Так Ярослав став основним гравцем для своєї команди

Ярослав Ярмоленко - основний напівоборонець нашої команди. Він часто відпрацьовує в обороні,але рідно робить подачі до штрафного майданчика суперника. Мінус в його грі те що він не володіє точним пасом і часто "обрізає" партнерів по команді.

Володимр Хижевський - мабуть один із найкращих гравців нашої команди. Граючи під нападником він завжди з м'ячем. Завжди загострює моменти біля воріт суперника, віддає загострюючі та гольові паси,і що найголовніше рідно "обрізає" пасом партнерів по команді.

Євген Литвин - цей гравець зовсім недавно приєднався до нашої команди,але вже встиг показати себе на тренуваннях. Євген зіграв 1 гру в останньому матчі 1 кола #ДЮФЛКО і досить не погано себе проявив. Думаю він складе гідну конкуренцію Ярославу Ярмоленку та Кірілу Безкоровайному.

Ось така статистика наших 6 кращих атакуючих півзахисників за 1 коло чемпіонату київської області з футболу.

Категорія: Статистика гравців | Додав: Vitsen24 (21.11.2015)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
footer links
second footer links
Image gallery
contact
Phone: +38 097 069-36-85 Email: vitsen24@ukr.net
CHARLES S. ANDREWS
Біла Церква,вул.Ярмаркова
Location in google Maps