Головна » 2015 » Листопад » 14 » ДЮСШ #Зеніт Боярка 1-5 ФК #Рось Біла Церква
14:05
ДЮСШ #Зеніт Боярка 1-5 ФК #Рось Біла Церква

Чудова гра,результат на табло!

ДЮСШ #Зеніт Боярка 1-5 ФК #Рось Біла Церква

19 жовтня на місцевому стадіоні у місті Боярка відбувався матч між командами: Зеніт та Рось. Гра з перших хвилин була під контролем то в нашої команди то в Зеніта. Нам вдалося забити швидкий гол. Не довго володівши перевагою в рахунку ми пропустили прикрий гол. Ще до перерви нам вдалося знову вийти у перед,О. Стамбуляк переграв воротаря і забив свій 2 гол у цьому матчі. Після перерви ми отримали нові тренерські настанови і держали 2 тайм повністю під своїм контролем,не дозволивши створювати суперникам моменти біля наших воріт. В середині 2 тайму О.Стамбуляк забив свій 3 гол у матчі,зробивши ривок з м"ячем по лівому флангу і забив гол близнюк з голом у попередньому матчі з Фастівським Олімпом. Ми продовжили володіти ініціативою і О.Стамбуляк забив свій 4 гол у матчі. 1-4. На прикінці матчу захисник Зеніта забив гол у власні ворота,чим остаточно "похоронив" надії своєї команди забити ще хоч 1 м"яч.

Матч завершився з раунком 1-5 на нашу користь.Всіх перемогою.
Хотілося б відмітити гру Олександра Стамбуляка який загалом в #ДЮФЛКО вже забив 16 м"ячів.
Ми набрали чергові 3 очки тепер у нас 19 балів.

Наступна гра буде проходити на стадіоні "Зміна" у Білій Церкві з командою Зміна-2.

Переглядів: 344 | Додав: Vitsen24 | Рейтинг: 0.0/0