Головна » 2015 » Листопад » 14 » ФК #Кагарлицький р-н 2-5 ФК #Рось
12:23
ФК #Кагарлицький р-н 2-5 ФК #Рось

Чудова гра у виконанні нашої команди

ФК #Кагарлицький р-н 2-5 ФК #Рось

9 жовтня на місцевому стадіоні у м.Кагарлик відбувалася гра між ФК Кагарлицький р-н та ФК Рось. Гра розпочалася в 16:30 в доволі прохолодну погоду,але це не завадило нашій команді відразу взяти гру під свій контроль.У 2 атаці приблизно на 4 хв. матчу Олександр Стамбуляк заробив кутовий після виконання його сам же і завершив атаку голом. 1-0. Тайм був цілком під контролем #Рось. Ми багато атакували,контролювали м'яч,та спокійно себе почували на половині поля суперника. 1 тайм завершився за тотальної переваги нашої команди. 2 тайм ми продовжили у тому ж дусі. Через короткий проміжок часу Олександр Стамбуляк на пару з Артемом Чорним продерлися до штрафного суперника,після чого другий віддав гольову передачу,а Олександр завершив її голом. 2-0.
Після 2 ударів по воротах суперника,знову ж таки Олександр Стамбуляк прорвавшись по флангу зробив хет-трик.3-0. Далі суперник посипався і нам вдавалося майже все. Роман Розпутній на пару з Артемом Чорним продерлися до воріт суперника і А.Чорний забив 4 гол у матчі. 4-0. Надалі Кіріл Безкоровайний прорвався по правому флангу і забив красивий 5 гол. 5-0. Суперник оживився після пропущених голів і ми знову привезли собі небезпечний штрафний біля своїх воріт. Суперник виконав його бездоганно,воротар А.Віценко був беззсилий 1-5. Через короткий проміжок часу суперник знову заробив штравний,і після помилки воротаря вони забили свій 2 гол. 2-5. Матч так і завершився.
Кращий гравець матчу #Олександр #Стамбуляк

Ми знову набрали 3 очка в #ДЮФЛКО , тепер у нас 7 очок.
Наступна гра буде у м.Миронівка 13 жовтня з місцевою командою. Бажаємо успіху нашій команді і по білше перемог.