Головна » 2015 » Листопад » 14 » ФК "Хілд Любомир" 3-0 ФК "Рось"
12:13
ФК "Хілд Любомир" 3-0 ФК "Рось"

Сьогодні в смт. Ставище зійшлися команди ФК "Хілд Любомир" 3-0 ФК "Рось" Біла Церква.
Гра почалася з тиску господарів поля,що призвело до 2 пропущених м'ячів у наші ворота.Згодом гра заспокоїлась і Білоцерківці почали вконтролювати м'яч,створювати моменти біля воріт ставищан, а під кінець 1 тайму ми мали нагоду відіграти 1 м'яч але удар прийшовся мимо воріт. Після перерви тренер ФК "Рось" зробив певні зміни у складі: вор замість Владислава Шлапацького вийшов Андрій Віценко, замість Владислава Адаменка вийшов Артем Чорний і, замість Ярослава Ярмоленка вийшов Кирило Безкоровайний.
В 2 таймі команда з БЦ більше володіла м'ячем,А.Чорний та К.Безкоровайний значно підсилили гру зароблявши на собі багато штрафних ударів.Згодом замість М.Заполошнюка вийшов Р.Розпутній задачею якого було руйнувати атаки суперника, що на половину він виконав. Захопившись атакою ми обрізались і пропустили 3 м'яч від Любомира.До кінця гри команди були рівними, за кілька хвилин тренер нашої команди випустив гравців які отримують менше ігрової практики.
Отже матч завершився з рахунком 3-0.Наші перемоги ще попереду.
Наступна гра буде з ФК" Зміна" на масиві Піщаний.

Переглядів: 352 | Додав: Vitsen24 | Теги: 2-0, Ставище, Біла Церква, Любомир, Рось | Рейтинг: 0.0/0